תכנית 'הכוורת' (מיסודה של קרנות הביטוח הלאומי והג'וינט) היא אקסלירייטור (מאיץ) עבור מיזמים חברתיים ייחודיים ובולטים הנבחרים בקפידה לתכנית המסייעת להם להתפתח ולהצליח בחזון ובמטרות. מיזם 'ממואפ' נבחר להשתתף במחזור השלישי של תכנית 'הכוורת' אותה סיים בהצלחה, הגיש בקשה למענק מחקר וזכה בכל סכום המענק שאפשר למיזם ליישם תכנית שאפתנית לטיפול ושיפור איכות החיים של חולי דמנציה ואלצהיימר בבית האבות - 'בית השמש' ברעננה. התכנית כוללת הכשרה של צוות רב תחומי קיים למשימות חדשות של 'טיפול דיגיטלי', הכשרה של מנהלת פרויקט (עובדת סוציאלית של בית השמש), יצירת תכניות 'טיפול עוטף' לדיירים, כל דייר בהתאם לצורך וליכולת הקוגניטיבית שלו, יצירת פליליסט אישי לכל דייר הכולל מוסיקה מתחנות חייו וסרטים מתחומי העניין שלו, הצגת אלבומי תמונות להעלאת זיכרונות, תכנים לגירוי חושי ועבודה והפעלה מוחית ועוד מגוון של מודולים ותוכניות הפעלה שונות.

לכל דייר הותקן מסך חכם גדול בצמוד למיטתו (הכולל זרוע ברקן רב תכליתית), המסך פועל בצורה אוטומטית ומציג לדייר את סדר היום לאורך כל היום, מניע אותו לפועלה, מתווך לו את מציאות חייו, ומשמיע ומציג עבורו מוסיקה ותוכן מותאם אישית במיוחד בשעות של אי שקט וחוסר מנוחה. המידע (בהתאמה אישית) מעודד לתיאבון, מעודד לרחצה וטיפולים, לצאת מהחדר למפגשים וארוחות ועוד מגוון של הפעלות והתייחסויות למצבו של הדייר. המידע מנסה לעזור ולשפר בעיות שחוזרות על עצמם בדרכים מגוונות בהם יש גם השתתפות מסוימת של בני המשפחה המעוניינים בכך, כגון סרטונים שהם יוצרים כחלק מתכנית הטיפול, שיחות מוקלטות, אלבומי תמונות ייחודיים ועוד ועוד.

בנוסף המסך החכם מחבר בין הדייר (בתיווך איש צוות ) לבין בני המשפחה הרחוקים, כל זאת בעזרת בעזרת שיחת וידאו מונגשת וחווייתית המוצגת לדייר על גבי המסך הגדול שלו שהוא עדיף מפתרונות אחרים שמשתמשים בהם בבתי אבות כגון טאבלטים וטלפונים ניידים, הדייר רואה בגדול את בני משפחתו ושומע אותם בסאונד איכותי וסטראופוני.

פרט למסכים החכמים האישיים המותקנים בצמוד למיטה של הדיירים, פזורים בבית השמש עוד מגוון רב של מסכים חכמים גדולים המשתמשים כלח מודעות וכאמצעי בידור ועניין בהתאם לצורך, ואף מרכז לשיחות וידאו שאינם נערכות בחדרים.

בית השמש הוא בית חם בטבע לאנשים החיים עם דמנציה, אלצהיימר ומחלות נוספות. הוא הוקם בשנת 1989 ע"י משפחת שמש ומנוהל כיום על ידי רשת עמל מקבוצת קרן פימי. הבית מתנהל בגישה חמה, אמפטית, בלתי פורמאלית ומקצועית לדיירים, לבני משפחותיהם ולצוות. בית השמש הצטרף כאמור לקבוצת עמל ומעבר בשנת 2018 ונמצא במשכנו החדש, בדרך הפארק 3, רעננה. הדגשים הטיפוליים הם יחס אישי ותוכנית טיפול אישית לכל אחד מהדיירים לפי אישיותם, מצבם ותפקודם. חיי הדיירים מתנהלים בחופשיות ותוך מגע ישיר עם בעלי חיים פרטיים ושל הבית. הבית מורכב משלוש מחלקות שלכל אחת גינה משלה, בה ניתן לשוטט באופן חופשי ובטוח. פעילות מגוונת ומותאמת מתקיימת הן בבוקר והן אחר הצהריים וגם בשבתות. איכות הטיפול הגבוהה מושגת על ידי גישה חדשנית ומקצועית המסופקת על ידי צוות גדול במיוחד.