ד״ר ענבל כהן-גליקמן
יועצת רפואית למיזם ממואפ

ד״ר ענבל הגיע לארץ לאחר התמחות-על בגריאטריה בבית החולים היוקרתי ג׳ונס הופקינס עם דגש הפרעות זיכרון, דמנציה ופסיכוגריאטריה.

אני שמחים להציג את ד״ר ענבל כהן-גליקמן שמצטרפת כיועצת רפואית למיזם ממואפ. ד״ר ענבל הגיע לארץ לאחר התמחות-על בגריאטריה בבית החולים היוקרתי ג׳ונס הופקינס עם דגש הפרעות זיכרון, דמנציה ופסיכוגריאטריה.

לד״ר ענבל שני תארי דוקטור ברפואה וברוקחות. ד״ר ענבל היא גם רוקחת קלינית שעבדה מספר שנים במרכז מידע תרופתי לקשישים בהדסה, שם גמלה בה ההחלטה ללכת ללמוד רפואה ולהפוך לגריאטרית. היא סיימה לימודי רפואה באוניברסיטה העברית בהצטיינות ונסעה לארצות הברית לעשות התמחות ברפואה פנימית בבית החולים סנט אגנס בעיר בולטימור. לאחר מכן הגשימה את חלומה בבית החולים ג׳ונס הופקינס והפכה לגריאטרית וממומחית בדמנציה. יש לה רישיון לעסוק ברפואה פנימית ובגריאטריה בארצות הברית.

היא כעת עובדת במחלקה הגריאטרית בבית חולים מאיר במשך שנה בכדי לקבל רישיון מקביל בישראל.

ד״ר ענבל הגיעה לתחום אחרי שטיפלה באמה שחלתה בדמנציה ונפטרה לפני 6 שנים, היא שואפת להשתמש בידע שלה בכדי לשפר את חייהם של חולי דמנציה ומשפחותיהם מתוך הבנה אישית ועמוקה של הקשיים בכרוכים בכך.  היא הצטרפה לממו-אפ כי היא מאמינה שהאפליקציה בעלת פוטנציאל לשמר את עצמאותם וכבודם של אנשים עם הפרעות זיכרון בכל השלבים. ״הלוואי והיה כזה דבר עבור אמא שלי בזמנו, היינו יכולים להיעזר באפליקציה כזו כל כך״ אומרת ד״ר ענבל.

בין תפקידיה של ד״ר ענבל במיזם ממואפ:

-       ליווי מקצועי למיזם ממואפ בגיבוש תכוניות טיפול ופיתוחים חדשים הקשורים במערכת.

-       יעוץ והתאמת מערכת ממואפ ללקוחות במידת הצורך.

-       הנחיית אנשי צוות ובני משפחה שמשתמשים התוכנה.

-       תוכנית עתידית לשימוש במערכת ממואפ לפתרונות בתחום הפרעות השינה וההתנהגות בחולים עם דמנציה.

-        

הלקוחות שיפגשו את ד״ר כהן-גליקמן מרוויחים מליווי של אשת מקצוע, רופאה מתחום הפסיכוגריאטריה אשר עוזרת בהתאמת הטיפול באופן אישי והתאמת התוכנה באופן דינאמי לשינויים הקרואים לאורך זמן בתפקוד הקוגניטיבי.