המלצות


כרמלה ברק, חולון:

מומלץ ביותר, למען איכות החיים של הסובלים מדמנציה. אין לתאר כיצד השתפרו החיים של אמי באמצעות ממואפ.

כרמלה ברק, חולון

סיגלית, ראשון לציון:

ממליצה בחום! מערכת ממואפ מותקנת אצל אמי תקופה ארוכה ויעילה גם בתקשורת מול המטפלות. המערכת משמשת אותנו בעיקר לצורך העברת מסרים והנחיות לאמי ולמטפלת ובכל שעות היום . גם שאמי הלכה לישון הייתי יכולה לעדכן את התוכן במערכת ולא היה צורך להיזכר להתקשר אליה כשהיא מתעוררת. בין היתר מערכת ממואפ אפשרה לעדכן שעות שבהם היא היתה צריכה לקחת תרופות ומתזכרת אותה בזמנים שהגדרתי. בנוסף אמי אהבה לצפות בתמונות של הנכדות שיכולתי לטעון למערכת מרחוק ולהרגיש מעודכנת.

סיגלית, ראשון לציון

אסתי, רעננה:

כשאבא שלי קם בבוקר, דבר ראשון שהוא עושה זה מסתכל על מסך MemoApp ורואה את סדר היום. הדבר מקנה לו ולנו בטחון ושקט יחסי (עד כמה שניתן במצב הנוכחי). הקלות גם של תפעול מערכת MemoApp מוסיפה על חוויית השימוש ותורמת לה רבות. בהזדמנות זו אנחנו מבקשים להודות לצוות ממואפ על השרותיות, הסבלנות, הקשב, הנכונות ובעיקר על היוזמה המבורכת. במחלת האלצהיימר הנטל המשפחתי הוא כבד וללא ספק המערכת מצליחה לתרום כאן לכולנו.

אסתי, רעננה

טל-יה קנדי, חיפה:

עשיתי היום לאמא מתנה והיא מאוד שמחה ומאושרת. זהו השקיפות "על הקיר" כלומר על המסך, היא רואה מה סדר היום שלה. מומלץ מאוד תודה רבה אסנת על ההמצאה הכבירה הזאת...

טל-יה קנדי, חיפה

משה דיין , תל אביב:

מניסיון אישי של שנתיים - 'ממואפ' היא תוספת חשובה ביותר בכל בית בו מתגורר אדם עם תסמונת דמנציה, ותוספת חשובה ביותר למטפלים בו !

משה דיין , תל אביב

אלה, כפר סבא:

אני רוצה לספר לכם שאמא שלי, טוני מברכת את השיטה ואת מסך ממואפ כל יום. יום אחד היא אמרה לי... "המסך הזה מציל את החיים שלי". אמא משתתפת בהרבה פעילויות ואירועים והמסך מאפשר לה לזכור את הפעילויות בהם היא רוצה להשתתף ולהגיע אליהם – היות והיא קוראת בכל פעם את סדר היום והדברים שהיא רוצה וצריכה לעשות, היא גם זוכרת בערב הרבה מהדברים שהיא עשתה וזה גורם לה קורת רוח. תבורכו על היוזמה, הביצוע והתמיכה.

אלה, כפר סבא

עינת, נס ציונה:

אני ממליצה על מסך 'ממואפ' שמאוד עוזר להורים שלי לזכור את סדר הפעילות במשך היום. ההודעות מורידות מהם את הלחץ מהיומיום. הקשר עם ההורים התחזק בעקבות התקנת מסך 'ממואפ' וכל האחים נמצאים איתם בקשר קבוע גם דרך המסך. מבחינתי הצלחת מסך 'ממואפ' הגיעה בעקבות האפשרות של אבא שלי שהוא כבד ראיה לקרוא את הכתוב במסך באמצעות המשקפיים המיוחדים שיש ברשותו. בעקבות ההצלחה של אבא שלי לקרוא את הכתוב במסך, ירד מאמא שלי מטל גדול בטיפול בבעלה ובקריאה ובהתנהלות היומיומית.

עינת, נס ציונה

אסתי, עו"סית גריאטרית:

השיטה והמערכת מקדמת נושאים לשיחה, משלבת קטעים חוויתיים של ראיה, ומאפשרת קשר בין חושי חוויתי והיסטורי.

אסתי, עו"סית גריאטרית

דניאלה, המכללה האקדמית עמק יזרעאל:

המסך הזה מהווה מעין מגדלור, משהו שנותן כיוון לאנשים שנמצאים באיזו חשכה, אנשים שהאוריינטציה שלהם בסביבה הופכת להיות מטושטשת. מסך מואר שכתובים עליו כיוונים, של עשייה ורגש, משהו שמאיר כל הזמן ואפשר להסתכל עליו כשמאבדים כיוון. הטכנולוגיה שלכם מתאימה לאנשים עם דמנציה בשלב התחלתי עד בינוני. אני גם חושבת שהטכנולוגיה הזו היא עתידנית במובן זה שהיא תתאים עוד יותר בעתיד, כאשר האנשים של ימינו, כל חייהם עבדו עם אפליקציות יזדקנו. אשמח לתרום להצלחת המיזם.

דניאלה, המכללה האקדמית עמק יזרעאל

משה, תל אביב:

ברצוני להביע תודה והערכה על פיתוח ויישום מערכת ממואפ ששינתה לטובה את התפקוד היומיומי בבית. אני מביע את התודה גם בשמה של אשתי, שלצערי אינה מודעת לשינוי ולהקלה הרבה שמעניק לה היישום שלכם. הפעולה הראשונה שלה בצאתה מחדר השינה היא לגשת אל מול המסך ממנו היא מקבלת מידע מה קורה היום. לא רק פעילויות או תזכורות חשובות אלא גם מידע בסיסי ביותר, אם זה יום או לילה, איזה יום בשבוע, אפילו מה השעה העדכנית. היא אינה מביטה ורואה את השעונים שעל הקירות, בשבילה רק מה שמופיע בלוח שלכם הוא המידע הנכון. האמון בלוח הוא כה גדול שהיא מתקנת ומעדכנת אותי, מה נכון ומה לא נכון בסדר היום (בהתעלמות מהעובדה שאני הוא זה ששגיתי בכתיבה). תודתי והערכתי נשלחים אליכם גם על העדכונים והתוספות ביישום. כמו לדוגמה התוספת של תמונות בני המשפחה, שמרעננים את הזיכרון שאבד, מי הוא מי, מי הבעל/האשה של, מי הבן/הנכד של מי וכן הלאה. לאחרונה עם קבלת מטפלת שאינה דוברת עברית, הוספתי את סדר היום גם באנגלית, כתזכורת למטפלת.

משה, תל אביב

לימור, גרונטולוגיה מדעי הזקנה:

אשמח להעביר הלאה את המידע אודות מסך ממואפ, חושבת שזה מוצר אדיר שנותן יותר עניין מאשר טבלת סדר יום כתובה (שזה שלב הבסיס, גם לזה לא כל כך מודעים לחשיבות הדבר), החזקה ומבנה יציב לאורך היום.

לימור, גרונטולוגיה מדעי הזקנה

עציון, נתניה:

ממליץ מאוד!... מזה מעל שנתיים שאני מבצע שימוש יומי במערכת MEMOAAP כדי לתת לאשתי את המידע היומי על הפעילויות והמשימות הצפויות באותו היום. היה לנו טקס בבוקר מול המסך שכלל: "בוקר טוב עולם----מה שלום כולם" ולאחר מכן שוחחנו (עד כמה שניתן ) על הצפוי לנו. אין ספק שמידע זה סייע לאשתי במהלך השנתיים האחרונות.

עציון, נתניה

אסתי נעים-פלד:

המלצת השבוע! והפעם, עוד פיתוח ישראלי, שאפילו אותי הצליח להפתיע (לטובה)... ממואפ MemoApp- מסך מידע, פעילות, תזכורות והודעות אישי המיועד למבוגרים הסובלים מבעיות בזיכרון ודמנציה. מדובר במסך עצמאי, בגודל 32'', אשר מותקן בביתו של הלקוח במקום מרכזי בדירה בעזרת שני ברגים. המסך מחובר לרשת האינטרנט הביתית, ומציג לאדם את סדר היום ואת התכנית והמטלות שעליו לבצע באותו היום. בנוסף, ניתן לשלוח לאותו אדם מסרים, הודעות, תזכורות כלליות, דרישות שלום, חוויות, תמונות וסרטונים ואף לשוחח עימו בוידאו צ'אט, מבלי שעליו להפעיל ולתפעל את המערכת. המערכת משתמשת ברמזים חזותיים וקוליים על מנת לסייע לאדם לבצע משימות בזמן וביעילות. המערכת פועלת 24/7 ומציגה מידע ונתונים עדכניים למשתמש במהלך כל שעות היום. בלילה המסך במערכת מתחלף לתצורת לילה וכך יודע המשתמש שעליו ללכת למיטה ולישון. כל תפעול המערכת והעדכון שלה, מתבצע על ידי בני המשפחה/מטפל חיצוני באמצעות האינטרנט מהחשב האישי שלו או ישירות מהנייד (אפליקציה). המערכת כבר נמצאת בשימוש של עשרות משפחות בישראל שכבר מרוצות וישמחו להמליץ באופן אישי. ניתן לתאם עם נציג החברה פגישה להתרשמות מוחשית מהמערכת. אסתי נעים-פלד היא מנכ"ל Restart Therapy - שיקום וחזרה לשגרה לאחר פגיעה נוירולוגית.

אסתי נעים-פלד

מגזין 'דורות':

חדש על המדף - MemoApp תזכורון בשירות הסובלים מדמנציה. הפתרון החדש שיפר באופן מיידי את המצב אצל המשתמש הראשון והיה כל כך מוצלח שמיד החליטו בני המשפחה לספק מסכי MemoApp למשפחות נוספות בישראל (להם בן משפחה הסובל מדמנציה), וגם במקרים אלו התגלה שיפור משמעותי בעצמאות ובתפקוד... מגזין 'דורות' הוא כתב העת המקצועי המוביל בישראל בתחום הגיל השלישי.

מגזין 'דורות'

Telecom Experts:

מחפשים פתרון להורה עם דמנציה? הפתרון מגיע בתצורה של אפליקציה ממיזם ישראלי בשם MemoApp, שמספק גם עדכונים למשמשים במערכת בפייסבוק. השיטה אינה מסובכת וקל מאוד להבין ולהטמיע אותה כדי להקל על המשתמש. התוצאות מהירות ומרשימות וצריך להקדיש לכך רק כמה דקות ביום, מבלי להגיע פיזית לביתו של המשתמש. ניתן לשלוח למשתמשים במסך תמונות ודרישות שלום וגם סרטוני וידאו עם מסרים נחמדים וכל מה שיגרום להם לשמחה ופחות להיות בודדים. Telecom Experts הוקמה ע"י מהנדסים מומחים בתחומי התקשורת והמחשוב במטרה לסייע לאנשים פרטיים, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים לחסוך בהוצאות.

Telecom Experts

ירון גונדה -'העיקר הבריאות':

נראה לי שרות חיוני לקהילות גדולות נשמח להציג את השרות גם באתר העיקר הבריאות www.bari-p2.co.il שבו יותר מ 4,000 מוצרי בריאות וסיעוד.

ירון גונדה -'העיקר הבריאות'

יעל חביב, ייעוץ והכוונה לגיל השלישי:

ללא ספק משנה חיים !

יעל חביב, ייעוץ והכוונה לגיל השלישי

מוריה סמואל, יועצת משפחתית לגיל השלישי:

מעניין ויעיל ❤️

מוריה סמואל, יועצת משפחתית לגיל השלישי

יובל וגנר, מייסד:

עמותת נגישות ישראל, לקידום הנגישות לעצמאותם ושילובם של אנשים עם מוגבלות: "המוצר והמצגת מרשימים ביותר, עליתם על נושא חשוב, כל מי שתרצו שאפתח דלת ואמליץ, אם אני מכיר, אשמח לסייע..."

יובל וגנר, מייסד